top of page
HeaderSite2.2.jpg

Комплекс для підготовки велогонщиків

Велоспорт ваша пристрасть? Хочете покращити свій результат? Я пропоную комплекс підготовки для велогонщиків. Від вибору обладнання та налаштування посадки до тренувальних програм, харчування та фізіотерапії.

Послуги

Індивідуальний підхід - запорука результату

Індивідуальний план тренувань

Впорядкуйте свій тренувальний графік

Тижнева програма Cybro створена саме для вас.
Анкетування і співбесіда для визначення вашого рівня, цілей і завдань. Зворотній зв'язок з 12 до 20 години в месенджерах. Без коригування тижневого плану. Бажано пройти медобстеження та тестування для точної оцінки можливостей організма.
Кому підійде такий формат? Тим, хто тренується менше 350 годин на рік. У кого стабільний передбачуваний графік. Хто може тренуватися в будь-яку погоду.

cybro1.jpg

Персональне планування та супровід

Гнучкий тренувальний план

Розробка індивідуального тренувального плану з урахуванням особистих задач, графіку роботи, сну, погодних умов та його оперативне коригування. Особисті протоколи тестів, план на 1 гонку на місяць. Аналіз даних пульсу\потужності найсучаснішими методами. Зворотній зв'язок та поради з харчування. Конфіденційність.
Кому підійде? І тим хто хоче з розумом підтримувати активний спосіб життя, і тим хто ставить перед собою конкретні цілі. Хто готовий змінювати свій спосіб життя та дотримуватися режиму.

cybro2.jpg

Настройка посадки BioFit

Подбайте про свій комфорт і здоров'я

Професійне налаштування посадки на велосипеді сьогодні це - необхідність. Мій комплексний підхід спрямований на досягнення ваших цілей. За необхідністю додатково доступний прокат підходящого сідла. Також у вартість входить 30-хвилинна процедура корекція після 5-10 годин прикатки. На виході отримуєте:

  1. Докладний PDF-звіт

  2. Налаштований велосипед

  3. Велотуфлі з налаштованими шипами.

header.jpg

Процедура BioFit Race

Час крутити педалі продуктивно

Окрім базової настройки, враховується специфіка виду спорту. Додатково беруться до уваги такі важливі параметри гонщика як профілююча дисципліна, критична та максимальна потужність, особливості техніки педалювання. Наша мета - максимальна продуктивність посадки. Я запропоную вам десятки популярних моделей сідел на вибір з можливістю прокату за необхідністю.
В результаті матимете налаштований велосипед, шипи, звіт для аналізу та роботи над посадкою.

IMG_8322.jpg

Визначення пульсових зон, ПАНО

Час дізнатися про свої можливості

Ступінчастий тест Конконі використовується нами для визначення ПАНО і розрахунку зон інтенсивності для велоспорту. Це перший крок до осмислених тренувань і підготовки до перегонів.

  • Показники пульс \ потужність \ каденс.

  • Аналіз на основі варіаційної пульсометрії.

  • Біоелектричний аналіз складу тіла.

  • Приклад звіту

image.png

Зв'язатися зі мною

Завжди раді допомогти вам!

м. Київ, вул. Ентузіастів 23

(050) 445 25 25

bottom of page